/Klassikaline massaaž
-  on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Seda tehakse nii õliga kui ka kuivalt. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele võib teha nii kogu keha massaaži kui ka erinevatele kehaosadele.  Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.

/Selja -Kaelamassaaz  / koos idamaise punktimasaažiga

 Massaaz ergutab vereringet, leevendab lihasvalusid ja aitab vabaneda liigsest kaelal olevast pingest. Vahendab selja kaela valu. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral

-Massaaže viiakse läbi koos idamaise punktmassaažiga, mis ergutab vereringet, leevendab lihasvalusid ja aitab vabaneda liigsetest pingetest 

-Ravimassaaži puhul kasutatakse erinevaid sügavkoemassaažitehnikaid, ravivõtteid ja venitusi


 /Spordimassaaž - on treeningsüsteemi koostisosa ja seda rakendatakse sportlase füüsilise täiusustamise eesmärgil. Massaaž on efektiivne nii võistlusteks ettevalmistumisel kui ka väsimusega võitlemiseks. Spordimassaaž kujutab endast spetsiaalsete võtete kompleksi, mis tõstavad sportlikku töövõimet, valmistavad sportlase ette kestvaks aktiivseks lihastööks ja kiirendavad taastumisprotsesse.


- Võistluseelne spordimassaaž

- Võistlusjärgne spordimassaaž

- Taastav (kontrolliv) spordimassaaž


/Tselluliidimassaaž - Figuuri korektuur. Tehnikad on kombineeritud lümfimassaaži võtetega. Efekti tunda on juba esimesest seansist. Massaaž lõõgastab ja võrreldes teiste tselluliidimassaaži variantidega  ei ole valulik.
Spetsiaalsete massaaživõtetega ja vajadusel eeterlike õlide abiga taastatakse probleemse piirkonna naha elastsus, ainevahetus ja elvadatakse vereringet. Kauni tulemuse saavutamiseks on vajalik läbida pikem ravikuur. Sobib ka profülaktilisel eesmärgil vältimaks rasvaladestuste tekkimist.
  • Võimalik kombineerituna meemassaaži, tselluliidivastasekreemiga või kupumassaažiga

·         Oluline efekti püsimiseks on ka õige toitumine.

  • Massaaži tehakse probleemsetele piirkondadele
/Kupumassaaž - Kupumassaaž kombineeritakse klassikalise massaažiga. Selleks kasutatakse erineva suurusega kummist kuppe. Masseeriv efekt saavutatakse kupu abil tekitatava vaakumiga. Kupumassaaž kiirendab lümfi- ja vereringet, tekitades kauakestva hüpereemia.  Väga sobilik külmetushaiguste ja krooniliste liigesprobleemide ja tselluliidi raviks.
/Meemassaaž - Meemassaaž on pärit Tiibetist. Mett  kasutatakse eelkõige kleepainena, et tekitada nakkumine massööri käe ja patsiendi keha vahel. Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas, tekitades kauakestva hüpereemia. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tuntud tervendavad  toimed. Meemassaaži kasutatakse edukalt lihaspingete, külmetushaiguste, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigesprobleemide raviks. Meemassaaž ainuke massaaž, millega on ravitud päikesepõletust.Kahjuks ei sobi antud massaaž  mee allergetikutele ega tiheda karvakattega inimestele. Masseeritav peab olema puhas, kreemitamata.
/Aroomimassaaž - Aroomimassaaž on eeterlike õlidega teostatav leebe massaaž. Sobib nii lõõgastuseks kui raviefekti saavutamiseks. Sujuvad, silitavad-venitavad massaaživõtted aitavad aroomiõlidel imenduda,  mõju saabub alles järgmisel - ülejärgmisel päeval.Massaaži eesmärgiks on organismi "harmoniseerida", aitamaks kaasa kogu keha ja vaimu tasakaalu saavutamisele.
/Šokolaadimassaaž - Sobiv protseduur neile, keda kimbutavad südameveresoonkonna haigused, stress ja tujulangus. Ennetab infarkti ja insuldi teket. Näidustatud üldise jõulanguse puhul. Sobib kõikidele nahatüüpidele - kuiva nahka niisutab ja toidab, rasvasel nahal kuivatab poore, ealist nahka pingutab ja toidab. Ideaalne kosmeetiline vahend. Samuti kassutame värsked apelsiini lõigud.